Scoala Postliceala Sanitara Carol Davila - Medicover - Operator call center

banner2019

Medicover - Operator call center

 Denumirea postului: Operator call center

  • Locatie: Head Office
  • Departament: Call center
  • Oras: Bucuresti
  • Raporteaza catre: Coordonator departament call center
  • Tip contract: Part time, Full time
  • Perioada contract: nedeterminata

Principalele responsabilitati:

  • Preluarea apelurilor telefonice de la clienti;
  • Oferirea informatiilor despre abonamente si modalitatea de a accesa consultatiile de specialitate (preturi, tipuri de abonamente si serviciile/investigatiile incluse, nivelul de acoperire al abonamentului etc);
  • Programarea sau reprogramarea clientilor la consultatii si investigatii medicale atat in clinicile sau spitalul Medicover cat si in reteaua de parteneri;
  • Oferirea de informatii pacientilor in ceea ce priveste pregatirea anterioara necesara in vederea efectuarii diferitelor investigatii medicale;
  • Solutionarea solicitarilor / plangerilor clientilor.

Cerinte:

  • Minim 3 luni experienta de lucru cu clientii;
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui un avantaj;
  • Orientare catre client;
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Atentie la detalii;
  • Limba engleza – nivel mediu;
  • Cunostinte medii de utilizare a calculatorului – internet, aplicatiile Word, Excel;
  • Studii medii finalizate.

Candidatii selectati vor fi contactati in maxim 2 saptamani de la data transmiterii CV-ului. Toate aplicatiile vor fi gestionate cu maxima confidentialitate.

Citit 2589 ori Ultima modificare Luni, 09 Martie 2015 10:29
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

PARTENERI

brighton.jpgefnweb_eu.JPGeurope_eu.JPGministerulsanatatii_ro.jpgnmcuk_org.JPGoamr_ro.JPG