Scoala Postliceala Sanitara Carol Davila - Medicover - Asistent medical generalist – ambulator spital
Medicover - Asistent medical generalist – ambulator spital

  • Locatie: Spital
  • Departament: Ambulator
  • Oras: Bucuresti
  • Raporteaza catre: Asistent sef
  • Tip contract: Full time
  • Perioada contract: nedeterminata

Principalele responsabilitati:

  • Efectueaza proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului;
  • Participa la educatia medicala a pacientului;
  • Gestioneaza eficient circuitul pacientilor in sala de asteptare astfel incat sa evite intarzierile;
  • Pregateste cabinetele medicale cu tipizatele si consumabilele medicale necesare desfasurarii consultatiei;
  • Pregateste instrumentarul, aparatura necesara si asista medicul pe durata efectuarii investigatiilor si procedurilor medicale.

Cerinte:

  • Minim 2 ani experienta ca asistent medical;
  • Orientare catre client si bune abilitati de comunicare;
  • Atentie la detalii, bune abilitati de lucru in echipa;
  • Cunostinte medii de operare PC;
  • Cunostintele medii de limba engleza pot constitui un avantaj;
  • Disponibilitate de lucru full time, in ture.

Candidatii selectati vor fi contactati in maxim 2 saptamani de la data transmiterii CV-ului. Toate aplicatiile vor fi gestionate cu maxima confidentialitate.

Citit 2829 ori Ultima modificare Luni, 09 Martie 2015 10:26
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

PARTENERI

brighton.jpgefnweb_eu.JPGeurope_eu.JPGministerulsanatatii_ro.jpgnmcuk_org.JPGoamr_ro.JPG