Scoala Postliceala Sanitara Carol Davila - Farmaciile DONA angajeaza - Lucrator comercial pentru Depozit medicamente

banner2019

Farmaciile DONA angajeaza - Lucrator comercial pentru Depozit medicamente

Candidatul ideal:
•Studii medii – absolvent liceu sau scoala postliceala (diploma de asistent de farmacie constituie un avantaj);
•Abilitati de lucru cu documente si gestionare a informatiilor (colectare si transmitere informatii);
•Cunostinte elementare privind activitatile de gestiune si distributie;
•Cunostinte programe informatice (minim Word, Excel, Internet Explorer);
•Disponibilitate pentru lucru in schimburi, efectuare de ore suplimentare si manipulare de greutati;

Responsabilitati

•Asigurarea integritatii produselor pe parcursul activitatilor de receptie, depozitare, colectare si livrare;
•Realizarea normei de colectare / verificare (numar minim de linii produs/ zi);
•Incadrarea in numarul maxim admis de greseli de colectare / verificare in conditiile realizarii normei zilnice;
•Inexistenta greselilor de colectare in cazul produselor depozitate in SEPARANDA;
•Intocmirea avizelor de insotire a marfii;
•Lipsa neconformitatilor la receptie, colectare, livrare (loturi, termene de expirare, etc);
•Etichetarea rafturilor aflate in responsabilitate;
•Aranjarea produselor in rafturile aflate in responsabilitate;
•Inventarierea produselor / celulelor in baza listei de inventariere transmisa de catre Seful de schimb;
•Completarea corespunzatoare in cadrul avizelor de insotire / facturilor a datelor necesare asigurarii trasbilitatii (numar cutii, baxuri, etc.).

Beneficii :

·Salariu + bonus de performanta
·Decont transport
·Tichete de masa

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul  la urmatoarea adresa de  email: alina.dumitru @ farmaciiledona.ro

Citit 3960 ori Ultima modificare Luni, 14 Martie 2016 11:11
Evaluaţi acest articol
(2 voturi)

PARTENERI

brighton.jpgefnweb_eu.JPGeurope_eu.JPGministerulsanatatii_ro.jpgnmcuk_org.JPGoamr_ro.JPG