Scoala Postliceala Sanitara Carol Davila - Repartizarea la interviu a candidaților înscriși la concursul de selecție a participanților la proiectul "Professional Training For a Career in The European Healthcare System"

cdavila 1 cover 1170x250 2020 3

Repartizarea la interviu a candidaților înscriși la concursul de selecție a participanților la proiectul "Professional Training For a Career in The European Healthcare System"

REPARTIZAREA LA INTERVIU A CANDIDAȚILOR  ÎNSCRIȘI  LA CONCURSUL DE SELECȚIE A PARTICIPANȚILOR LA PROIECTUL  “PROFESSIONAL TRAINING FOR A CAREER IN THE EUROPEAN HEALTHCARE SYSTEM” 2015-1-RO01-KA102-0014460

ANUL II AMG : LUNI, 19 OCTOMBRIE, ORELE 10.00-13.00 / 14.00-17.00

SALA: MANSARDA, ETAJUL2, ARIPA VECHE, SEDIU VIITORULUI

EVALUATORI : PROF.ALINA GRECU, PROF.VASILE CONSTANTIN

Nr crt

Nume şi prenume candidat

Clasa

Interval orar

1.       

Babiuc Monica Mariana

II B

10.00-11.00

2.       

Balcan Dana

II A

3.       

Bășcianu Alina Ionela

II B

4.       

Cecală Elena Cristina

II A

5.       

Cetiner Gulcan

II F

6.       

Chiriță Elena

II B

7.       

Chițu Tiberius Florian

II K

 

 

11.00-12.00

8.       

Ciornei Maria Cristina

II A

9.       

Cojocaru Dorinela Ionela

II J

10.   

Despinoiu Eduard

II H

11.   

Dicu Robert

II C

12.   

Dogaru Corina

II B

13.   

Dumitru Marius

II C

 

 

12.00-13.00

14.   

Epureanu Cătălin Florin

II L

15.   

Gheba Valentina

II J

16.   

Grigore (Bănesaru) Elena Georgiana

II F

17.   

Grosu Dorina Cristina

II B

18.   

Iordănescu Simona Mirabela

II H

PAUZĂ 13.00-14.00

19.   

Lixandru (Mincu) Mihaela

II C

14.00-15.00

20.   

Mihai Mariana Iuliana

II E

21.   

Mihalache Mihaela

II F

22.   

Mustață (Giurgea) Elena Anișoara

II B

23.   

Neagu Alina Cristina

II F

24.   

Oancea Maria

II L

25.   

Plămadă Alexandra

II F

15.00-16.00

26.   

Podaras Zoi

II L

27.   

Popescu Anisoara

II J

28.   

Radu Alina Gabriela

II A

29.   

Sandu Maria Tatiana

II E

30.   

Soare Laura Elena

II A

31.   

Spătărelu Alina Florina

II K

 

16.00-17.00

32.   

Stancă Alin Gabriel

II D

33.   

Țapu Mihai Daniel

II E

34.   

Tihan (Desponoiu) Mihaela

II H

35.   

Topuzaru Cornel

II H

36.   

Vișan Irina

II E

 

 

 ANUL III AMG, MARTI 20 OCTOMBRIE, ORELE 10.00-13.00 / 14.00-15.10

SALA: MANSARDA, ETAJUL2, ARIPA VECHE, SEDIU VIITORULUI

EVALUATORI : PROF.ALINA GRECU, PROF.VASILE CONSTANTIN

Nr crt

Nume şi prenume candidat

Clasa

Interval orar

1.       

Arășanu Ovidiu Mihai

III J

10.00-11.00

2.       

Balaș Octavian

III F

3.       

Bîrsan Ionela

III K

4.       

Catrina Alice Ioana

III K

5.       

Crețu Teodar

III J

6.       

Curcă Ana Diana

III F

7.       

Dinu (Ion) Carmen

III K

 

 

11.00-12.00

8.       

Eteu (Șușanu) Florica

III E

9.       

Gudei Nicușor

III M

10.   

Iorgu Violeta

III F

11.   

Lazăr Mihail Octavian

III F

12.   

Manea Andreea Laura

III F

13.   

Mihai Georgiana

III K

 

 

12.00-13.00

14.   

Mihalache Petronela Izabela

III J

15.   

Murariu (Șoancă) Ana Simelia

III E

16.   

Niculcioiu George

III L

17.   

Păpădie Ramona Ștefania

III F

18.   

Păun Elena

III I

PAUZĂ 13.00-14.00

19.   

Rușciuga Iulia Maria

III I

 

 

14.00-15.00

20.   

Săndulescu Claudia Florentina

III F

21.   

Scarlat Oana Florentina

III F

22.   

Sindile Cristi Alexandru

III I

23.   

Stoica Mihaela

III K

24.   

Țopa Mădălina Ștefania

III C

25.   

Udrea Georgiana

III G

15.00-15.10

 

 

*Interviul va consta in evaluarea psihologica a potenţialului aptitudinal şi comportamental al candidaţilor.

 

 

 

DIRECTOR,                                                                                MANAGER PROIECT,

PROF.STOIAN DANIELA                                                       PROF. MOISE LIDIA MARIANA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REPARTIZAREA LA INTERVIU A CANDIDAȚILOR  ÎNSCRIȘI  LA CONCURSUL DE SELECȚIE A PARTICIPANȚILOR LA PROIECTUL  “PROFESSIONAL TRAINING FOR A CAREER IN THE EUROPEAN HEALTHCARE SYSTEM” 2015-1-RO01-KA102-0014460

ANUL II AMG : LUNI, 19 OCTOMBRIE, ORELE 10.00-13.00 / 14.00-17.00

SALA: MANSARDA, ETAJUL2, ARIPA VECHE, SEDIU VIITORULUI

EVALUATORI : PROF.ALINA GRECU, PROF.VASILE CONSTANTIN

Nr crt

Nume şi prenume candidat

Clasa

Interval orar

1.       

Babiuc Monica Mariana

II B

10.00-11.00

2.       

Balcan Dana

II A

3.       

Bășcianu Alina Ionela

II B

4.       

Cecală Elena Cristina

II A

5.       

Cetiner Gulcan

II F

6.       

Chiriță Elena

II B

7.       

Chițu Tiberius Florian

II K

 

 

11.00-12.00

8.       

Ciornei Maria Cristina

II A

9.       

Cojocaru Dorinela Ionela

II J

10.   

Despinoiu Eduard

II H

11.   

Dicu Robert

II C

12.   

Dogaru Corina

II B

13.   

Dumitru Marius

II C

 

 

12.00-13.00

14.   

Epureanu Cătălin Florin

II L

15.   

Gheba Valentina

II J

16.   

Grigore (Bănesaru) Elena Georgiana

II F

17.   

Grosu Dorina Cristina

II B

18.   

Iordănescu Simona Mirabela

II H

PAUZĂ 13.00-14.00

19.   

Lixandru (Mincu) Mihaela

II C

14.00-15.00

20.   

Mihai Mariana Iuliana

II E

21.   

Mihalache Mihaela

II F

22.   

Mustață (Giurgea) Elena Anișoara

II B

23.   

Neagu Alina Cristina

II F

24.   

Oancea Maria

II L

25.   

Plămadă Alexandra

II F

15.00-16.00

26.   

Podaras Zoi

II L

27.   

Popescu Anisoara

II J

28.   

Radu Alina Gabriela

II A

29.   

Sandu Maria Tatiana

II E

30.   

Soare Laura Elena

II A

31.   

Spătărelu Alina Florina

II K

 

16.00-17.00

32.   

Stancă Alin Gabriel

II D

33.   

Țapu Mihai Daniel

II E

34.   

Tihan (Desponoiu) Mihaela

II H

35.   

Topuzaru Cornel

II H

36.   

Vișan Irina

II E

 

*Interviul va consta in evaluarea psihologica a potenţialului aptitudinal şi comportamental al candidaţilor.

 

REPARTIZAREA LA INTERVIU A CANDIDAȚILOR  ÎNSCRIȘI  LA CONCURSUL DE SELECȚIE A PARTICIPANȚILOR LA PROIECTUL  “PROFESSIONAL TRAINING FOR A CAREER IN THE EUROPEAN HEALTHCARE SYSTEM” 2015-1-RO01-KA102-0014460

 

ANUL III AMG, MARTI 20 OCTOMBRIE, ORELE 10.00-13.00 / 14.00-15.10

SALA: MANSARDA, ETAJUL2, ARIPA VECHE, SEDIU VIITORULUI

EVALUATORI : PROF.ALINA GRECU, PROF.VASILE CONSTANTIN

Nr crt

Nume şi prenume candidat

Clasa

Interval orar

1.       

Arășanu Ovidiu Mihai

III J

10.00-11.00

2.       

Balaș Octavian

III F

3.       

Bîrsan Ionela

III K

4.       

Catrina Alice Ioana

III K

5.       

Crețu Teodar

III J

6.       

Curcă Ana Diana

III F

7.       

Dinu (Ion) Carmen

III K

 

 

11.00-12.00

8.       

Eteu (Șușanu) Florica

III E

9.       

Gudei Nicușor

III M

10.   

Iorgu Violeta

III F

11.   

Lazăr Mihail Octavian

III F

12.   

Manea Andreea Laura

III F

13.   

Mihai Georgiana

III K

 

 

12.00-13.00

14.   

Mihalache Petronela Izabela

III J

15.   

Murariu (Șoancă) Ana Simelia

III E

16.   

Niculcioiu George

III L

17.   

Păpădie Ramona Ștefania

III F

18.   

Păun Elena

III I

PAUZĂ 13.00-14.00

19.   

Rușciuga Iulia Maria

III I

 

 

14.00-15.00

20.   

Săndulescu Claudia Florentina

III F

21.   

Scarlat Oana Florentina

III F

22.   

Sindile Cristi Alexandru

III I

23.   

Stoica Mihaela

III K

24.   

Țopa Mădălina Ștefania

III C

25.   

Udrea Georgiana

III G

15.00-15.10

 

 

*Interviul va consta in evaluarea psihologica a potenţialului aptitudinal şi comportamental al candidaţilor.

 

 

 

DIRECTOR,                                                                                MANAGER PROIECT,

PROF.STOIAN DANIELA                                                       PROF. MOISE LIDIA MARIANA

 

Citit 3044 ori Ultima modificare Luni, 04 Ianuarie 2016 18:44
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

PARTENERI

brighton.jpgefnweb_eu.JPGeurope_eu.JPGministerulsanatatii_ro.jpgnmcuk_org.JPGoamr_ro.JPG